O nás

 

Aj maličkosť, akou je pralinka či oriešok obalený v čokoláde, môže v sebe skrývať veľké potešenie. Od našich prvých pokusov spred viac ako dvadsiatich rokov ubehla dlhá cesta plná zmien. Láska k remeslu však ostala rovnaká. Naše výrobky z lahodnej belgickej čokolády preto pohladia nielen chuťové poháriky, ale aj dušu. Nechajte si ich rozplynúť na jazyku, alebo bez hanby pochrúmajte, je to na Vás. Hlavne si každý kúsok užite. Pretože ILLUI je o radosti. Radosti z drobností.   

Prečo ILLUI?

 Vďaka ústretovosti a profesionálnemu prístupu sú klientske darčeky v réžii ILLUI viac ako milou pozornosťou. Individuálny prístup a flexibilita z nás spravili populárnu voľnu medzi veľkými korporáciami, ako aj jednotlivcami. V ILLUI máme dlhoročné skúsenosti s personalizovanými výrobkami, obalmi na mieru a možnosťou dizajnu praliniek podľa vlastných požiadaviek. 

 

Čo znamená ILLUI?

ILLUI má svoj vznešený pôvod v slovách ako illustré, illusion, illumi, luisance, illoy a v rôznych jazykoch znamená to isté – lesk a ligot vznešenosti, vnuknutie a osvietenie výnimočnou chuťou, váženosť a rešpekt poctivosti, s ktorou pripravujeme naše delikatesy.