DRAŽÉ

Či už preferujete mandle z Kalifornie, alebo sušené ovocie z Turecka, pri našich dražovaných výrobkoch máte istotu najvyššej kvality a nezabudnuteľnej chuti. Jemné kúsky obalené v belgickej čokoláde vytvárame v rôznych variáciách – od mandlí v bielej čokoláde a kokose, až po brusnice v horkej čokoláde. V našej ponuke nechýbajú ani špeciality ako krehké lieskovce obalené v giandujovej paste. 

PRALINKY

Ručne vyrábané pralinky z dielne ILLUI sú našou pýchou. Boli viackrát oceňované v medzinárodných súťažiach, naposledy v súťaži America Food Awards 2019, kde získali zlatú medailu. 

Naše suroviny si starostlivo vyberáme. Mliečna čokoláda obsahuje 33,6% kakaa, horká 70,4% kakaa a biela 28% kakaa. Plnky vyrábame výhradne z čerstvých surovín, bez konzervačných prísad a bez rastlinných tukov. Používame tradičné maslo a šľahačku s 36%-tami tuku. Likérové pralinky plníme kvalitnými druhmi alkoholu, napríklad aj 73%-ným jamajským rumom. 

Tieto princípy výroby robia z našich praliniek produkty najvyššej kvality v tomto segmente, porovnateľné s akýmkoľvek špičkovým výrobcom vo svete. Na dostupnom trhu sme jedineční. 

TABUĽKOVÉ ČOKOLÁDY

Veríme v etické princípy produkcie kakaa a starostlivo si vyberáme tie najkvalitnejšie suroviny, ktoré pre Vás pretavujeme do dokonalého zážitku. Pracujeme s najjemnejšou belgickou čokoládou a ponúkame ju s orechmi, sušeným ovocím alebo kvetmi. 

Vraj dokonalosť neexistuje? Zavrite oči a ochutnajte čokoládu ILLUI.